![]() |
![]() |
![]() |
|
|
U bent hier: Home Jonge Senioren Commissie De inventarisatie De inventarisatieBeste leden van de Pelikaan,
Afgelopen maand is de enquête onder de ‘jonge senioren’ leden afgenomen. Dank aan Floor en Evert voor hun medewerking en Willemijn die veel telefoontjes heeft gepleegd en mails verzonden. De hoge respons is door hun bijdrage tot stand gekomen. Van de 119 ‘jonge senioren’ hebben 114 de vragenlijst ingevuld, dat is een 96% score! Het doel van de enquête is om te kijken hoe de huidige leden hun lidmaatschap invulling geven en welke wensen en ideeën zij hebben om meer in contact te komen met andere leden. Als belangrijkste punt komt naar voren dat er duidelijk sprake is van animo om deel te nemen aan activiteiten als die op- en naast de baan georganiseerd worden. Met de nu beschikbare informatie kunnen we die activiteiten gaan ontplooien. De leuke suggesties zullen hierin een grote rol spelen, dank daarvoor! Hieronder zijn de enquêtevragen voor iedereen inzichtelijk gemaakt.
************* 1. Ik speel met mensen die ik al lang ken: altijd, meestal, soms, nooit 2. Het aantal vaste tennispartners die ik kan bellen is: 1, 2-4, 5-8, 8> 3. Ik speel competitie: nee, ja 4. Mijn niveau is: beginner, gemiddeld, gevorderd, top 5. Ik speel met mensen van mijn leeftijdscategorie: altijd, meestal, soms, nooit 6. Ik speel graag met mensen van alle leeftijdscategorieën: ja, maakt niet uit, nee 7. Ik voel ervoor om mee te doen aan een toss: altijd, meestal, soms, nooit 8. Tijdens een toss zou ik liever: singelen, dubbelen, maakt niet uit 9. Een toss mag van mij plaatsvinden:1 x p/m, 2x p/m, 3x p/m, 4x p/m 10. Een toss mag van mij plaatsvinden op: di, wo, vrij, anders nl:…….. 11. Een toss mag van mij plaatsvinden:’s middags, namiddag, ‘s avonds 12. Ik mag benaderd worden voor een vraag over deze enquête: ja, nee 13. Ik mag benaderd worden via mijn emailadres voor andere activiteiten voor de jonge senioren: ja, nee 14. Ik ontvang graag via mijn bovenstaand emailadres een uitnodiging voor deelname aan de hyve van de Pelikaan: ja, nee. ********** De belangrijkste opbrengsten staan hieronder weergegeven. 1. Vraag over animo voor het meedoen aan een toss: Altijd: 7 Meestal: 24 Soms: 55 Nooit: 27 2. Tijdens toss het liefst: Singelen: 8 Dubbelen:18 Maakt niet uit: 61 3. Hoe vaak mag de toss plaatsvinden (hoe vaak denk je mee te doen) 1x per maand: 31 2x per maand: 32 3x per maand: 2 4x per maand: 21 4. Welke dag heeft de voorkeur: Maandag: 22 Dinsdag: 47 Woensdag : 49 Donderdag: 21 Vrijdag: 39 Zaterdag: 13 Zondag: 17 5. Niveau: Beginner: 35 Gemiddeld: 52 Gevorderd: 23 Top: 4 6. Andere activiteiten: Ja: 95 Nee: 18 7. Aansluiten op Hyves Ja: 65 Nee: 49
Uit de bovenstaande gegevens is af te lezen dat een groot deel van de mensen wel wil deelnemen aan een toss. Het is niet onrealistisch om een extra toss moment in te lassen gezien de grote behoefte aan een extra toss. De voorkeur van de dag waarop een extra toss gehouden zou kunnen worden is verdeeld, vandaar dat er meerdere dagen in het schema staan. Van de 4 speelsterktes zijn 3 groepen gemaakt. Ook is er onderscheid gemaakt in hoeveel keer per maand de leden willen tossen, namelijk 1-2 keer en 3-4 keer. Op deze manier zijn van de 86 leden die mee willen doen aan een toss, 63 onder de pannen. Vijf leden hebben het weekend genoemd en deze 3 dames en 2 heren van gemiddeld + beginners kunnen in het weekend een tossgroepje vormen. Zij hadden allen 1-2 keer ingevuld. De overige 18 leden kunnen helaas niet ingepland worden. Misschien dat zij toch in het weekend of op een van de onderstaande data kunnen komen. Ze zijn van harte welkom! Komt allen, en met name die jonge senioren die op de baan willen ‘ontmoeten’ en spelen. dinsdag: top/gevorderd Dames + Heren 3-4 keer (3 leden) gemiddeld Dames + Heren 3-4 keer (12 leden) Heren 1-2 keer (7 leden) woensdag: beginners Dames + Heren 3-4 keer (5 leden) Dames + Heren 1-2 keer (10 leden) top/gevorderd Dames 1-2 keer (3 leden) gemiddeld Dames 1-2 keer (5 leden) vrijdag top/gevorderd Heren 1-2 keer (8 leden) gemiddeld Dames 1-2 keer (5 leden) beginners Dames 1-2 keer (5 leden) Tot gauw, op de baan!
Hartelijke groeten,
De jonge seniorencommissie; Willemijn, Mark, Bert en Bas
|
-- Geen vermeldingen -- |
Powered by: Club Webware
| Welkom |
| Informatie |
| Wedstrijdreglement |
| Aanvullende wedstrijdbepalingen |
| Foto's 2010 |
| Organisatie |
| Sponsoren |
| Contact |
| Aanmelden 2010 |